Pages Navigation Menu

Kuchenki mikrofalowe Samsung ranking

 

Jaką kuchenkę mikrofalową Samsung kupić?

 

Rozwój technologii przyniósł nam wiele ciekawych rozwiązań, bez których teraz nie wyobrażamy sobie życia. Przykładem jest kuchenka mikrofalowa – bardzo przydatny sprzęt w każdym domu. Jej historia sięga 1947 roku, ale na dobre w naszych domach zagościła dopiero w latach 90 (na zachodzie już w latach 70). Stanowi niezastąpione rozwiązanie, które ułatwia nam podgrzewanie potraw, a w przypadku najnowszych modeli, również ich gotowanie.

kuchenka-mikrofalowka-samsung

Wśród producentów tego typu AGD dużą popularnością cieszy się Samsung. Ta koreańska firma istnieje od 1938 roku. Jest to powszechnie znany producent elektroniki – telefonów, telewizorów, ale również najróżniejszych sprzętów kuchennych. Proponuje dobrej jakości duże i małe AGD w bardzo atrakcyjnych cenach. Stanowi silną konkurencję dla Zelmera, Boscha, Amici.

Wyróżniamy kilka typów kuchenek – z systemem mechanicznym, elektronicznym lub wagowym. Najtańsze jest urządzenie z systemem mechanicznym, gdzie użytkownik sam – za pomocą pokrętła – ustawia parametry pracy mikrofali. System elektroniczny jest wygodniejszy i w tym momencie najpopularniejszy. Stosowany jest w największej ilości modeli różnych producentów. Na panelu sterującym bez problemu możemy wybrać poszczególne funkcje oraz typ potrawy czy jej wagę. Ostatnie rozwiązanie to system wagowy. To najnowocześniejsza technologia. Ten automatyczny system ma wbudowane czujniki, które określają wagę potrawy i tym samym dobierają odpowiedni czas pracy i moc grzania.

Na rynku znajdziemy liczne kuchenki mikrofalowe Samsung w dobrych cenach, które mają wiele przydanych funkcji, ułatwiających ich obsługę.

Wybierając mikrofalę, zwłaszcza dla dużej rodziny, ogromne znaczenie ma rozmiar. Na rynku znajdziemy propozycje z zakresu od 15 l do 40 l. Jednak najpopularniejsze są modele o pojemności ok. 20 l – 23 l.

Kolejna kwestia to moc pracy urządzenia. Na rynku dostępne są modele o mocy od 700 do 1000 W, czasem nawet 1300 W. Dla jednych jest to sprawa drugorzędna, inni uważają ją za najistotniejszą, gdyż  ma wpływ na czas przygotowania potraw.

Wybierając mikrofalę warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, różne tryby pracy – grill, gotowanie, pieczenie. Wygodnym rozwiązaniem jest też duży wyświetlacz.

Bardzo ważny aspekt to materiał, z jakiego wykonana jest m.in. zewnętrzna część urządzenia. Najtańsze są mikrofale emaliowane. Niestety są stosunkowo podatne na zarysowania. Dlatego warto wybrać te ze stali nierdzewnej, a najlepiej ceramiczne, które są mniej podatne na uszkodzenia.

Szukając dobrej maszyny zwróć uwagę na opinie o kuchenkach mikrofalowych Samsung. Zawierają one wiele cennych informacji i pomagają w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Mając na uwadze powyższe aspekty wybraliśmy 3, według nas najlepsze mikrofale tego producenta.

 

 

Najlepsze kuchenki mikrofalowe Samsung w 2018 roku

 

 

Samsung GE83X

         

1-samsung-ge83x-srebrnaSamsung GE83X to luksusowa kuchenka mikrofalowa, która dzięki pięknemu wzornictwu współgra z wystrojem wnętrz, zarówno tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Jest wyposażona w wygodny ekran dotykowy z opisem funkcji, dzięki czemu obsługa urządzenia jest bardzo prosta, nawet dla dziecka. Innowacyjne rozwiązanie, czyli system TDS (dystrybucji mikrofal) sprawia, że wszystko jest zawsze doskonale przygotowane i smaczne. Model ten ma tryb Eko, który oszczędza nawet do 40% energii w trybie czuwania, co pozwala nam ograniczyć wysokość rachunków, a jednocześnie zadbać o środowisko.  Wnętrze z emalii ceramicznej ma atest higieniczny Hohenstein Institute w Niemczech. Badania dowiodły, że zastosowana w urządzeniu emalia ceramiczna zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i jest wysoce odporna na zarysowania i korozję. Ta najlepsza kuchenka mikrofalowa Samsung ma pojemność 23 l. Maksymalny czas gotowania wynosi 99 minut 90 sekund. Wymiary zewnętrzne to 489 mm x 275 mm x 354 mm. Produkt zyskał uznanie nie tylko instytutów badawczych, ale przede wszystkim konsumentów. Docenili oni jego wykonanie i niezawodność działania.

 

 

Samsung ME733K

 

2-samsung-me733kSamsung ME733K to dobra i tania kuchenka mikrofalowa Samsung. Urządzenie ma opcję Eko zapewniającą mniejszy pobór energii w trybie czuwania. Wybierając ten model nie tylko zmniejszysz wysokość swoich rachunków, ale również zadbasz o środowisko. System TDS stosowany w urządzeniach tego producenta sprawia, że wszystkie potrawy są dokładnie ugotowane i pyszne. Model ma dużą szybkę, przez którą można oglądać proces przygotowywania potraw. Łatwy w obsłudze panel umożliwia nam proste dopasowanie pracy urządzenia do danej potrawy. Pojemność modelu ME 733 K to 20 l. Sprzęt ten ma 6 poziomów pracy. Maksymalny pobór mocy wynosi 1150 W. Wnętrze zostało wykończone higieniczną emalią ceramiczną, zapobiegającą rozprzestrzenianiu się bakterii. Czas gotowania wynosi maksymalnie 99 min 90 s. Wymiary zewnętrzne urządzenia to: 489 x cm 275 cm x 320 mm. Zalety tego produktu zostały docenione przez wielu konsumentów. Wysoko oceniono jego nowoczesny design i atrakcyjną kolorystykę, jak również funkcjonalność oraz solidność wykonania.

 

 

Samsung MS23F301TFK

 

3-samsung-ms23f301tfkSamsung MS23F301TFK to kuchenka ze stali nierdzewnej, która została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Zaawansowana technologia, wiele przydatnych funkcji i piękne wzornictwo – to wszystko znajdziemy w tym genialnym urządzeniu. Pozwoli Ci ono oszczędzić czas i energię na przygotowanie pysznych posiłków. Mikrofala ma aż 20 trybów gotowania, które umożliwiają przygotowanie pysznych dań ze świeżych składników w zaledwie kilkanaście minut. Wśród opcji znajdziemy funkcje gotowania na parze, co pozwoli Ci na zdrowe żywienie. Zaletą tego modelu jest atrakcyjny wygląd z frontem wykonanym z czarnego szkła. Metalowa obudowa pasuje do wszystkich wnętrz. Całość dopełnia atrakcyjnie wyglądający, niebieski wyświetlacz. Ceramiczne wnętrze sprawia, że kuchenka mikrofalowa, którą prezentujemy jest łatwa w pielęgnacji. Pojemność mikrofali to 23 l. Wymiary zewnętrzne urządzenia to 489 mm x 275 mm x 374 mm. Konsumenci docenili nie tylko atrakcyjny wygląd tego modelu, ale również funkcjonalność i ilość trybów gotowania, przez które urządzenie staje się niezastąpionym narzędziem w każdej kuchni.

 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Loading...