Pages Navigation Menu

Kuchenki mikrofalowe Zelmer ranking

 

Jaką kuchenkę mikrofalową Zelmer kupić?

 

Kuchenki mikrofalowe to niezastąpiona rzecz w każdej kuchni – w domu, biurze, ale również w gastronomii. Ułatwiają nam przygotowywanie posiłków i ich podgrzewanie. Najnowsze sprzęty, jakie znajdziemy na rynku są nafaszerowane różnymi, bardzo wygodnymi rozwiązaniami. Wśród producentów tych sprzętów dużą popularnością cieszą się kuchenki mikrofalowe Zelmer. Jest to firma produkująca przede wszystkim małe AGD. Ceniona jest za jakość wykonania produktów, ale również to, jakie technologie stosuje w swoich sprzętach. Jest to jedna z niewielu polskich firm, które wybiły się na światowym rynku. Produkty, które oferuje Zelmer cechują się niezawodnością. Poza tym dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

kuchenka-mikrofalowka-zelmer

Wybierając kuchenkę mikrofalową musisz wiedzieć, że jest kilka istotnych czynników, które warto wziąć pod uwagę decydując się na ten sprzęt. Po pierwsze obudowa – musi być solidna, łatwa w utrzymaniu czystości. Dobrze, jeśli wnętrze mikrofali jest emaliowane, pozwala to na utrzymanie higieny i zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii na jedzenie.

Ważnym czynnikiem jest system sterowania. Najpopularniejszy jest system elektroniczny, który pozwala nam wybrać funkcję podgrzewania, czy typ przygotowywanej potrawy. Mniej nowoczesny system mechaniczny wymaga większej wprawy w obsłudze, ale nie należy do najbardziej skomplikowanych. Natomiast nowość na rynku, zdecydowany numer jeden dla osób ceniących sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania to system z automatyką wagową. Można powiedzieć, ze takie mikrofalówki same ustawiają parametry pracy. Oczywiście z naszą pomocą – przy użyciu przycisków.

Moc grzania też będzie istotna, bo wpływa na czas przygotowania potraw. Małe urządzenia mają moc ok 700 W, natomiast duże, ok. 30-40 l nawet 1500 W. Biorąc pod uwagę oszczędności wybieraj modele w najwyższych klasach energetycznych.

Ważną rolę dogrywają dodatkowe opcje podgrzewania, różne systemy pracy sprzętu. Wiele modeli ma na przykład opcję grill, czy gotowanie na parze, a nawet pieczenie ciast.

Jak już wcześniej wspomniano nasza polska firma – Zelmer oferuje jedne z lepszych i tańszych mikrofalówek na rynku. Opinie o kuchenkach mikrofalowych Zelmer potwierdzają ich bezawaryjność, ciekawy design, łatwą obsługę i funkcjonalność.

Poniżej przedstawiamy krótkie zestawienie, które zawiera trzy kuchenki mikrofalowe Zelmer w dobrych cenach.

 

 

Najlepsze kuchenki mikrofalowe Zelmer w 2018 roku

 

 

Zelmer ZMW3100X

    

1-zelmer-zmw3100x-29z022Najlepsza kuchenka mikrofalowa Zelmer to ZMW 3100X z wyświetlaczem, dzięki któremu obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Model ma 10 automatycznych programów gotowania do wyboru. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję, włączyć przycisk start i czekać na przygotowanie dania. Daje to nam więcej możliwości wykorzystania tego sprzętu w kuchni. Maksymalna moc mikrofali wynosi 1200 W. Jej pojemność to 20 l. Urządzenie ma minutnik, a maksymalny czas gotowania wynosi 95 min. Dzięki możliwości ustawienia wagi, każda potrawa zostanie odpowiednio podgrzana lub rozmrożona, bez obawy o przegrzanie, czy niedopieczenie. Wygodnym rozwiązaniem zastosowanym w tym sprzęcie jest blokada przed dziećmi. Natomiast praktyczny sygnał zakończenia gotowania powiadomi nas o tym, że danie zostało przygotowane. Wymiary zewnętrzne to 262 cm x 452 cm x 352 mm. Konsumenci zgodnie stwierdzają, że jest to jeden z najlepszych modeli dostępnych na rynku. Bardzo dobrze podgrzewa potrawy, zachowując ich soczystość. Poza tym w swoich ocenach podkreślają wysoką bezawaryjność tego urządzenia oraz jego funkcjonalność.

 

 

Zelmer ZMW3000W

 

2-zelmer-zmw3000w-29z017Kompaktowa mikrofalówka Zelmer ZMW3000W to niezawodny sprzęt, idealny do małej kuchni.  Urządzenie to ma wiele przydatnych funkcji, w tym: grillowania, rozmrażania i gotowania. Komora wewnętrzna została pokryta białą emalią, dzięki czemu jest łatwa do utrzymania w czystości i bardzo estetyczna. Również zewnętrzna część jest łatwa w pielęgnacji, gdyż została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, które regularnie pielęgnowane na długo utrzymuje piękną biel. Moc mikrofal to 700 W, a moc funkcji grilla 1000 W. Urządzenia ma w sumie 5 poziomów mocy, które pozwalają na dostosowanie pracy do danego dania. Pojemność mikrofali to 20 l, a więc stanowi najmniejszą propozycję w naszym zestawieniu. Model ten ma dwa, wygodne pokrętła regulujące jego pracę. Poza tym wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem, wysoko ocenianym przez użytkowników. Ta dobra i tania kuchenka mikrofalowa Zelmer jest bardzo prosta w obsłudze. Potwierdzają to też pozytywne oceny tego urządzenia. Użytkownicy uznali je za bardzo funkcjonalne i kompaktowe rozwiązanie, niezastąpione do małej kuchni.

 

 

Zelmer ZMW2131X

 

3-zelmer-zmw2131x-29z012Pojemna kuchenka mikrofalowa Zelmer SMW2131X o pojemności 23 litrów z 27 cm talerzem obrotowym pozwoli nam przygotować pyszne dania dla całej rodziny. Szybko podgrzejesz przygotowany wcześniej obiad, zachowując jego aromat i smak oraz odpowiednią strukturę. Wnętrze komory wykonano z trwałej i łatwej w czyszczeniu stali nierdzewnej, dzięki której mikrofale rozprowadzane są równomiernie, a dania zawsze są dobrze podgrzane. Moc mikrofali to 800 W, a moc grilla to 1000 W. Urządzenie ma 8 automatycznych programów gotowania, co ułatwia nam jego obsługę. Poza tym ma intuicyjny, nowoczesny wyświetlacz LED, który dodatkowo sprawia, że model ten świetnie pasuje do nowocześnie urządzonych wnętrz. Urządzenie ma minutnik do 95 min. Wśród konsumentów model ten zyskał opinię niezawodnego i bardzo praktycznego rozwiązania, idealnego do każdej kuchni. Poza tym, jak zauważają osoby, które zdecydował się na ten sprzęt, pięknie się prezentuje i łatwo dopasujemy go do innych urządzeń w naszej kuchni.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...